PSAA30R-120-R
DigiKeys produktnummer
993-PSAA30R-120-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PSAA30R-120-R
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Detaljerad beskrivning
12V 30 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Flerbladig (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
300mW (max.)
Effektivitet
Nivå VI
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Storlek/dimension
L 3,26" x B 2,17" x H 1,54" (82,7 x 55,0 x 39,1mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CE, cULus
Ström - utgång (max)
2,5A
Vikt
0,331 lb (150,14 g)
Effekt (Watt)
30 W