PSA15R-120P6-R
DigiKeys produktnummer
993-PSA15R-120P6-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PSA15R-120P6-R
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 15 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Flerbladig (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Tillverkare
Phihong USA
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Flerbladig (säljs separat)
Ingångsanslutning
Flerbladig
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,82" x B 1,97" x H 1,31" (71,7 x 50,0 x 33,3mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CE, C-Tick, cULus, GS
Ström - utgång (max)
1,25A
Vikt
0,333 lb (151,05 g)
Effekt (Watt)
15 W