AQ27A-59CFA-H
DigiKeys produktnummer
993-AQ27A-59CFA-H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AQ27A-59CFA-H
Beskrivning
AC/DC WALL ADP 5V/9V/12V/15V 27W
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V, 9V, 12V, 15V 27 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
27 W
Tillverkare
Phihong USA
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
USB-C strömmatning (PD)
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 1,81" x B 0,91" x H 2,13" (46,0 x 23,0 x 54,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
cULus
Spänning - utspänning
5V, 9V, 12V, 15V
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Ström - utgång (max)
3A, 3A, 2,25A, 1,8A