AQ18A-59CFA-H
AQ18A-59CFA-H
DigiKeys produktnummer
993-AQ18A-59CFA-H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AQ18A-59CFA-H
Beskrivning
AC/DC WALL ADP 5V/9V/12V/15V 18W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V, 9V, 12V, 15V 18 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
18 W
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Inte för nya designer
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
USB-C strömmatning (PD)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Storlek/dimension
L 1,57" x B 0,92" x H 2,05" (40,0 x 23,3 x 52,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus
Spänning - utspänning
5V, 9V, 12V, 15V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
3A, 2A, 1,5A, 1,2A