AQ27E-59A-H
DigiKeys produktnummer
993-AQ27E-59A-H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AQ27E-59A-H
Beskrivning
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V/9V 27W
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V, 9V 27 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
27 W
Tillverkare
Phihong USA
Kraftförbrukning utan last
75mW
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Europe
Utgångskontakt
USB C-uttag
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
CEE 7/16
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 2,83" x B 1,81" x H 0,91" (72,0 x 46,0 x 23,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cULus
Spänning - utspänning
5V, 9V
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Ström - utgång (max)
3A, 3A