ERJ-XGEJ430Y är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
43 Ohms ±5% 0,03W, 1/32W Chipresistor 01005 (metrisk 0402) Tjock film
ERJ-XGEJ430Y
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-XGEJ430YTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-XGEJ430Y
Beskrivning
RES 43 OHM 5% 1/32W 01005
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
01005 (metrisk 0402)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,016" x B 0,008" (0,40 x 0,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,006" (0,15mm)