ERJ-S08J622V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Panasonic Industry
I lager: 72 058
Panasonic Industry
I lager: 3 873
Stackpole Electronics Inc
6.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S08J622V
DigiKeys produktnummer
ERJ-S08J622V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S08J622V
Beskrivning
RES 6.2K OHM 5% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S08J622V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)