ERJ-T08J622V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 3 873
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
6.2 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
ERJ-T08J622V
DigiKeys produktnummer
ERJ-T08J622V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-T08J622V
Beskrivning
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/3W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-T08J622V Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)