ERJ-2GEJ124X | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ERJ-2GEJ124X |
Beskrivning | RES SMD 120K OHM 5% 1/10W 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 15 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 120 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Automotive AEC-Q200 Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ERJ-2GEJ124X Modeller |
Kategori | Egenskaper Automotive AEC-Q200 |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0402 (metrisk 1005) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,016" (0,40mm) |