AFL240320A0-2.4N12NTM-ANO
DigiKeys produktnummer
5491-AFL240320A0-2.4N12NTM-ANO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AFL240320A0-2.4N12NTM-ANO
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Utan pekfunktion Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg SPI 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategori
Visningsområde
B 37,70 x H 50,00mm
Tillverkare
Orient Display
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Box
Pixlar
240 x 320
Artikelstatus
Aktiv
Gränssnitt
SPI
Displaytyp
TFT - färg
Styrenhetstyp
ST7789V
Displayläge
Genomskinlig
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Pekskärm
Utan pekfunktion
Bildpunktsavstånd
B 0,15 x H 0,15mm
Diagonal skärmstorlek
2,4" (60,96mm)