E24RA1-FW420-N
DigiKeys produktnummer
2632-E24RA1-FW420-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E24RA1-FW420-N
Beskrivning
2.4" TFT IPS RGB SPI 240X320
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Utan pekfunktion Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg 16-bit/18-bit (RGB), SPI 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategori
Diagonal skärmstorlek
2,4" (60,96mm)
Tillverkare
Focus LCDs
Visningsområde
B 36,72 x H 48,96mm