DT024ETFT-IPS-SHB
DigiKeys produktnummer
1987-DT024ETFT-IPS-SHB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DT024ETFT-IPS-SHB
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 2.4"
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategori
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Tillverkare
Displaytech
Pixlar
320 x 240 (QVGA)
Förpackning
Bulk
Gränssnitt
SPI
Artikelstatus
Aktiv
Styrenhetstyp
ILI9341
Displaytyp
IPS (In-Plane Switching)
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displayläge
Genomskinlig
Bakgrundsfärg
Svart
Diagonal skärmstorlek
2,4" (60,96mm)
Punktstorlek
B 0,05 x H 0,15mm
Visningsområde
B 37,32 x H 49,56mm
Bildpunktsavstånd
B 0,15 x H 10,80mm