11925SA-12R-EUD-1
DigiKeys produktnummer
12-11925SA-12R-EU-D1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11925SA-12R-EUD-1
Beskrivning
FAN AXIAL 119X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 128,2 CFM (3,59m³/min) 4 trådledare
Kategori
Brus
47,0dB
Tillv.
Effekt (Watt)
7.44 W
Förpackning
Box
Terminering
4 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CE, cULus, VDE
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,620A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
7-13,2VDC
Luftflöde
128,2 CFM (3,59m³/min)
Statiskt tryck
0,360 in H2O (89,6 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C