11925SA-12Q-EAD-0
DigiKeys produktnummer
12-11925SA-12Q-EA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11925SA-12Q-EAD-0
Beskrivning
FAN AXIAL 119X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 113,0 CFM (3,16m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
44,0dB
Serie
Effekt (Watt)
5.64 W
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,470A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
7-13,8VDC
Luftflöde
113,0 CFM (3,16m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,290 in H2O (72,2 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C