L717DB25PST 2 of 2
L717DB25PST
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DB25PST
DigiKeys produktnummer
L717DB25PST-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DB25PST
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS SCREW
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DB25PST Modeller
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Ledningsdimension
18AWG
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C