PESD3V3U1UB,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Comchip Technology
I lager: 58 970
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 218 955
Datablad
Texas Instruments
onsemi
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Semtech Corporation
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-523
PESD3V3U1UB,115
DigiKeys produktnummer
1727-4153-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-4153-1-ND - Remsbit (CT)
1727-4153-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD3V3U1UB,115
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM SOD523
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kapacitans @ frekvens
2,6pF vid 1MHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Godkännande
AEC-Q101
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
SC-79, SOD-523
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
4,5V