ESD9X3.3ST5G
DigiKeys produktnummer
ESD9X3.3ST5GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
ESD9X3.3ST5GOSCT-ND - Remsbit (CT)
ESD9X3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESD9X3.3ST5G
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923
Tillverkarens standardleveranstid
54 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10,4V Klämma 9,8A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-923
EDA-/CAD-modeller
ESD9X3.3ST5G Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
102W
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
80pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
SOD-923
Spänning - genombrott (min)
5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
10,4V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,8A (8/20µs)