ESDCAN24-2BLY
DigiKeys produktnummer
497-13262-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-13262-1-ND - Remsbit (CT)
497-13262-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDCAN24-2BLY
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40V Klämma 5,5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
ESDCAN24-2BLY Modeller
Tillämpningar
CAN
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
30pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
2
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
24V (max.)
Spänning - genombrott (min)
26,2V
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
40V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,5A (8/20µs)
Basproduktens nummer
Effekt - toppuls
230W