CG06750-25M
DigiKeys produktnummer
644-CG06750-25MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-CG06750-25MCT-ND - Remsbit (CT)
644-CG06750-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CG06750-25M
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz Kristaller 8pF 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
Monteringstyp
Ytmontering
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Typ
MHz kristall
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Frekvens
25 MHz