CPDH3V3UP
DigiKeys produktnummer
641-1395-2-ND - Remsa och spole (TR)
641-1395-1-ND - Remsbit (CT)
641-1395-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CPDH3V3UP
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8V Klämma 5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-523
Kategori
Effekt - toppuls
40W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
12pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
SC-79, SOD-523
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
8V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)