BZX84J-B16,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 59 209
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 3 850
Datablad
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 16 V 550 mW ±2% Ytmontering SOD-323F