BZX84J-B10,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 33 168
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 720
Datablad
Diodes Incorporated
I lager: 13
Diotec Semiconductor
I lager: 0
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 10 V 550 mW ±2% Ytmontering SOD-323F