MM3Z10VC
DigiKeys produktnummer
MM3Z10VCTR-ND - Remsa och spole (TR)
MM3Z10VCCT-ND - Remsbit (CT)
MM3Z10VCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z10VC
Beskrivning
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 10 V 200 mW ±5% Ytmontering SOD-323F
Kategori
Ström - läckström @ Vr
180 nA @ 7 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323F
Effekt - max
200 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
18 Ohms