BZX84-C6V2,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 255 896
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
I lager: 23
Panjit International Inc.
Panjit International Inc.
onsemi
I lager: 381
Comchip Technology
Dioder - zener 6.2 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB