BZX84-C5V1,235 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
I lager: 65
Panjit International Inc.
Dioder - zener 5.1 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB