BZX84-C15,235 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 42 105
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Texas Instruments
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Dioder - zener 15 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB