BZX84-B15,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 16
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 0
onsemi
Texas Instruments
I lager: 434
I lager: 68
Dioder - zener 15 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB