BZX384-B22,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 5 393
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 4 026
Datablad
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 22 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323