SZMM3Z22VT1G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 6 563
Datablad
Dioder - zener 22 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z22VT1G
DigiKeys produktnummer
488-SZMM3Z22VT1GTR-ND - Remsa och spole (TR)
488-SZMM3Z22VT1GCT-ND - Remsbit (CT)
488-SZMM3Z22VT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZMM3Z22VT1G
Beskrivning
DIODE ZENER 22V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
54 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SZMM3Z22VT1G Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Tillv.
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
Effekt - max
300 mW
Impedans (max) (Zzt)
55 Ohms
Basproduktens nummer
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 15.4 V