BZX384-B18,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 135 305
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 2 888
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
Diotec Semiconductor
onsemi
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 18 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323