MM3Z18VST1G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 1 346
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Dioder - zener 18 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z18VST1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z18VST1GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
MM3Z18VST1GOSCT-ND - Remsbit (CT)
MM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z18VST1G
Beskrivning
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
53 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MM3Z18VST1G Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 12.6 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Tolerans
±2%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Effekt - max
300 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
45 Ohms