PZU18B2A,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
Dioder - zener 18 V 320 mW ±2% Ytmontering SOD-323