NHD-4.3-480272EF-ATXL#-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Focus LCDs
I lager: 5
Datablad
Similar
Focus LCDs
I lager: 0
Datablad
I lager: 2
I lager: 1
I lager: 5
Resistiv Displaymoduler - LCD, grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg Parallell, 24-bitars (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
NHD-4.3-480272EF-ATXL#-T
DigiKeys produktnummer
NHD-4.3-480272EF-ATXL#-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-4.3-480272EF-ATXL#-T
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
NHD-4.3-480272EF-ATXL#-T Modeller
Kategori
Diagonal skärmstorlek
4,3" (109,22mm)
Tillverkare
Newhaven Display Intl
Visningsområde
B 98,70 x H 57,50mm