E43GA-RW800-R är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Newhaven Display Intl
I lager: 0
Datablad
Similar
Newhaven Display Intl
I lager: 0
Datablad
I lager: 973
Resistiv Displaymoduler - LCD, grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg 24-bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
E43GA-RW800-R
DigiKeys produktnummer
2632-E43GA-RW800-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E43GA-RW800-R
Beskrivning
4.3" TFT RGB SUNLIGHT READABLE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Diagonal skärmstorlek
4,3" (109,22mm)
Tillverkare
Focus LCDs
Visningsområde
B 96,04 x H 54,86mm