NHD-4.3-480272MF-ATXI#-T-1 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Focus LCDs
I lager: 2
Datablad
Similar
Focus LCDs
I lager: 1
Datablad
I lager: 5
Resistiv Displaymoduler - LCD, grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg Parallell, 24-bitars (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
NHD-4.3-480272MF-ATXI#-T-1
DigiKeys produktnummer
NHD-4.3-480272MF-ATXI#-T-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-4.3-480272MF-ATXI#-T-1
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Visningsområde
B 97,70 x H 55,90mm
Tillverkare
Newhaven Display Intl
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Bulk
Pixlar
480 x 272
Artikelstatus
Föråldrad
Gränssnitt
Parallell, 24-bitars (RGB)
Displaytyp
TFT - färg
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displayläge
Genomskinlig
Punktstorlek
B 0,17 x H 0,19mm
Pekskärm
Resistiv
Bildpunktsavstånd
B 0,20 x H 0,20mm
Diagonal skärmstorlek
4,3" (109,22mm)