E43GA-RW1000-R
DigiKeys produktnummer
2632-E43GA-RW1000-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E43GA-RW1000-R
Beskrivning
4.3" TFT RGB SUNLIGHT READABLE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg 24-bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategori
Diagonal skärmstorlek
4,3" (109,22mm)
Tillverkare
Focus LCDs
Visningsområde
B 104,73 x H 64,84mm