NHD-3.12-25664UMY3
DigiKeys produktnummer
NHD-3.12-25664UMY3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-3.12-25664UMY3
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW (BLA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Gul (svart - inverterad) OLED - passiv matris Parallell/seriell 3,12" (79,25mm) 256 x 64
EDA-/CAD-modeller
NHD-3.12-25664UMY3 Modeller
Kategori
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Gränssnitt
Parallell/seriell
Grafikfärg
Gul (svart - inverterad)
Diagonal skärmstorlek
3,12" (79,25mm)
Bakgrundsfärg
Svart (gul - inverterad)
Visningsområde
B 82,00 x H 22,00mm