NHD-3.12-25664UMB3
DigiKeys produktnummer
NHD-3.12-25664UMB3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-3.12-25664UMB3
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED BLUE (BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Blå (svart - inverterad) OLED - passiv matris Parallell/seriell 3,12" (79,25mm) 256 x 64
EDA-/CAD-modeller
NHD-3.12-25664UMB3 Modeller
Kategori
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Gränssnitt
Parallell/seriell
Grafikfärg
Blå (svart - inverterad)
Diagonal skärmstorlek
3,12" (79,25mm)
Bakgrundsfärg
Svart (blå - inverterad)
Visningsområde
B 82,00 x H 22,00mm