NHD-3.12-25664UCY2
DigiKeys produktnummer
NHD-3.12-25664UCY2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-3.12-25664UCY2
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW 3.12
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Gul OLED - passiv matris Parallell, 8-bitars, SPI 3,12" (79,25mm) 256 x 64
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-3.12-25664UCY2 Modeller
Kategori
Pixlar
256 x 64
Tillverkare
Newhaven Display Intl
Gränssnitt
Parallell, 8-bitars, SPI
Förpackning
Bulk
Styrenhetstyp
SSD1322
Artikelstatus
Aktiv
Grafikfärg
Gul
Displaytyp
OLED - passiv matris
Bakgrundsfärg
Svart
Diagonal skärmstorlek
3,12" (79,25mm)
Punktstorlek
B 0,28 x H 0,28mm
Visningsområde
B 82,00 x H 22,00mm
Bildpunktsavstånd
B 0,30 x H 0,30mm