NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F
DigiKeys produktnummer
NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg Parallel, 8-/16-bitars (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F Modeller
Förpackning
Box
Gränssnitt
Parallel, 8-/16-bitars (RGB)
Artikelstatus
Aktiv
Styrenhetstyp
ST7789S
Genomskinlig
Bildpunktsavstånd
B 0,15 x H 0,15mm
Diagonal skärmstorlek
2,4" (60,96mm)
Basproduktens nummer
Visningsområde
B 36,72 x H 48,96mm