GRT188R71E224KE01J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
TDK
I lager: 157
0.22 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
GRT188R71E224KE01J
DigiKeys produktnummer
490-GRT188R71E224KE01JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRT188R71E224KE01J
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GRT188R71E224KE01J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)