C0603C224K3RECAUTO7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 5 641
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 16 092
Datablad
YAGEO
TDK
TDK
I lager: 157
Murata Electronics
Murata Electronics
0.22 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
C0603C224K3RECAUTO7411
DigiKeys produktnummer
399-C0603C224K3RECAUTO7411TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C224K3RECAUTO7411
Beskrivning
CAP CER 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0603C224K3RECAUTO7411 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)