GCG188R71E224KA12D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
0.22 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
GCG188R71E224KA12D
DigiKeys produktnummer
490-GCG188R71E224KA12DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCG188R71E224KA12D
Beskrivning
CAP CER
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GCG188R71E224KA12D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Epoximonterbar
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)