GRT155R71H332KE01J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 9 800
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 290 378
Datablad
YAGEO
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
GRT155R71H332KE01J
DigiKeys produktnummer
490-GRT155R71H332KE01JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRT155R71H332KE01J
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GRT155R71H332KE01J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)