GCM0335C1E240FA16J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
24 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
GCM0335C1E240FA16J
DigiKeys produktnummer
490-GCM0335C1E240FA16JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM0335C1E240FA16J
Beskrivning
CAP CER 24PF 25V C0G/NP0 0201
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GCM0335C1E240FA16J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)