GCM0335C1E240FA16D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
24 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
GCM0335C1E240FA16D
DigiKeys produktnummer
490-GCM0335C1E240FA16DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM0335C1E240FA16D
Beskrivning
CAP CER 24PF 25V C0G/NP0 0201
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GCM0335C1E240FA16D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)