QLCD250Q240F1GV002T
DigiKeys produktnummer
712-QLCD250Q240F1GV002TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QLCD250Q240F1GV002T
Beskrivning
CAPACITORS HIGH-Q MLC L-SERIES,
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)