5KP30CE3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 32 331
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Comchip Technology
Comchip Technology
53,5V Klämma 93,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
5KP30CE3/TR13
DigiKeys produktnummer
5KP30CE3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5KP30CE3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 53.5VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
93,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
30V
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,5V