3KP30CA-HF
DigiKeys produktnummer
641-3KP30CA-HFTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3KP30CA-HF
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC R6
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 61,98A Ipp TVS - dioder Genomgående hål R-6
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
61,98A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
R-6, axiell
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V