30KPA30CA-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
55,2V Klämma 548,9A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
30KPA30CA-B
DigiKeys produktnummer
30KPA30CA-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
30KPA30CA-B
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 55.2VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
30KPA30CA-B Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
548,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
30000W (30kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,51V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
55,2V